Zadzwoń i zamów! 33 483 38 52 lub 602 511 399

Język:PLEN Waluta:PLNEUR
Oprawki na okulary korekcyjne dla dzieci + nakładki polaryzacyjne CLIP-ON

Jaki kolor soczewek wybrać

Soczewki polaryzacyjne miedziane

Komfort prowadzenia samochodu oraz wygodne stosowanie na codzień. Soczewki miedziane są najlepsze we wchłanianiu światła niebieskiego. Światło niebieskie jest częścią spektrum, gdzie oko ma najwięcej trudności ze skupieniem się i doświadcza najwięcej dyskomfortu widzenia. Soczewki miedziane, najlepiej ze wszystkich kolorów wzmacniają widoczność światła czerwonego - dzięki nim lepiej i szybciej można rozpoznać czerwone światło sygnalizatora lub światła stopu jadącego przed nami samochodu. Doskonale podnoszą jakosć widzenia kontrastów między kształtami i kolorami. Polecane dla osób uprawiających wszelki rodzaj aktywności, gdzie ostrość widzenia jest bardzo ważna. Okulary Polaroid z soczewkami w kolorze miedzianym to bardzo popularny wybór wśród kierowców i rowerzystów.

Soczewki polaryzacyjne brązowe

Wygodne w chwili prowadzenia pojazdu jak i podczas całodziennego noszenia. Dzięki nim widzimy doskonałe ostre kontrasty.
Soczewki brązowe wchłaniają światło niebieskie lepiej od wszystkich kolorów poza miedzianym. Skutecznie redukują szkodliwy wpływ światła na nasze oczy. Podobnie jak soczewki miedziane wzmacniają widoczność światła czerwonego, czyli na przykład świateł sygnalizacji świetlnej lub świateł hamowania. Okulary Polaroid z soczewkami polaryzacyjnymi brązowymi polecane są dla kierowców, wędkarzy, golfistów - dają bardzo dobry, ostry kontrastowy obraz kształtów i kolorów w wodzie i na powietrzu. Polecane także dla osób uprawiających jakąkolwiek aktywność na powietrzu np. bieganie, jazda na rowerze.

Soczewki polaryzacyjne szare

Codzienna wygoda - cały dzień, w różnych warunkach świetlnych. Ciesz się polaryzacją bez zniekształceń barwnych. Uniwersalna szara soczewka daje komfortowy, bardzo uspokajający obraz bez zniekształceń kolorów w zwykłym świetle dziennym jak i w słonecznym blasku. Te soczewki równomiernie filtrują światło: niebieskie, zielone, czerwone jak i żółte - zatem dają obraz bez zniekształceń kolorów. Zalecane do noszenia przez okrągły rok we wszystkich warunkach świetlnych.

Soczewki polaryzacyjne zielone

Nieskazitelny obraz w słoneczne dni. Kiedy liczy się wygoda - zielone soczewki są doskonałym wyborem. Tak samo dobre zimą jaki i latem. Przejrzystość i czystość widzenia bez kompromisów. Soczewki zielone to bardzo dobre wielofunkcyjne soczewki, bardzo dobrze uspokajają wzrok, dają prawdziwe kolory za dnia jak i w ostrym słonecznym blasku. Zalecane do noszenia przez okrągły rok, zwłaszcza w słonecznych warunkach.


Zapisz się do naszego newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać atrakcyjne KODY RABATOWE oraz informacje o promocjach i nowościach w ofercie