Zadzwoń: +48 33 483 38 52

Witamy w sklepie OkularyPolaroid.pl

Formy płatności

Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności za produkty i usługi oferowane przez naszą firmę.

1. Przedpłata na konto bankowe - wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Na życzenie wystawiamy faktury proforma.
Przelewu można dokonać na nasze konto w ING Bank: 
nr konta:  59 1050 1113 1000 0090 9374 8615

Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze chyba, że przelew wykonany jest z banku w którym mamy konto, wtedy pieniądze są u nas w ciągu 5-10 minut.

2. PayU - szybkie płatności elektroniczne. PayU pozwala na bezpieczne (bez ujawniania informacji finansowych) dokonanie płatności przez Internet. Możliwy jest przelew błyskawiczny lub płatność kartą kredytową. Płatności kartą mogą być dokonywane za pośrednictwem wypukłych kart płatniczych VISA i MASTERCARD a także płaskich kart debetowych.

3. Kartą kredytową - aby dokonać płatności kartą kredytową należy wybrać formę płatności PayU. Ten sposób umożliwia płatność za pośrednictwem wypukłych kart płatniczych VISA i MASTERCARD a także płaskich kart debetowych

4. Gotówka przy odbiorze - płatności dokonuje się w momencie odbioru przesyłki u kuriera, listonosza lub kartą w paczkomacie InPost - zależnie od wybranej formy wysyłki. 

Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Wartość pobrania nie może przekraczać 1000 zł, płatność większych zamówień musi być realizowana przez przelewy bankowe lub szybkie płatności elektroniczne PayU.

3. Gotówka - zamówienie płatne gotówką w momencie odbioru zamówionego towaru w naszym biurze obsługi klienta.

UWAGA!!! W przypadku wysyłki za granicę możliwa jest jedynie płatność przelewem.