Zadzwoń: +48 33 483 38 52

Witamy w sklepie OkularyPolaroid.pl

Sposoby i koszty dostawy

Przesyłka kurierska  - Zamówiony towar najczęściej dostarczany jest na następny dzień po nadaniu przesyłki. Istnieje też możliwość dostarczenia przesyłki w sobotę za dodatkową opłatą. Wszystkie przesyłki wysłane firmą kurierską są ubezpieczone.

Poczta Polska - zamówienia do wartości 200 zł można otrzymać także za pośrednictwem Poczty Polskiej. Wszystkie przesyłki wysyłamy jako polecone priorytetowe. Zachęcamy jednak do korzystania z dostawy firmą kurierską, która gwarantuje szybszą dostawę towaru do Państwa, a także zapewnia możliwość śledzenia przesyłki.

Paczkomaty InPost - to wygodna forma dostawy. Przesyłkę można odebrać w jednym z wybranych paczkomatów firmy InPost o dowolnej porze dnia.

Koszty wysyłki na terenie Polski wynoszą odpowiednio:

W przypadku przedpłaty na konto:
1. Przesyłka kurierska - 15 zł
2. Paczkomaty InPost - 11 zł
3. Poczta Polska - 12 zł

W przypadku przesyłki pobraniowej (płatność u kuriera, listonosza lub w paczkomacie za pomocą karty):
1. Przesyłka kurierska - 20 zł
2. Paczkomaty InPost - 15 zł
3. Poczta Polska - 19 zł

Wysyłka zagraniczna:
Istnieje możliwość wysyłki towaru na terenie Unii Europejskiej. Za granicę przesyłki wysyłamy Pocztą Polską jako polecony priorytet.
Czas oczekiwania na przesyłkę to około 7 dni.

Koszt przesyłki na terenie Unii Europejskiej to 20 zł - możliwa tylko przedpłata na konto. 
UWAGA: Nie ma możliwości wysyłki za granicę jako przesyłki pobraniowej.

Dokładamy wszelkich starań aby wysyłki realizowane były jak najszybciej, zwykle realizacja zamówienia odbywa się w przeciągu 1-3 dni roboczych od złożenia zamówienia. W szczególnych przypadkach, niezależnych od nas termin ten może się wydłużyć - o czym zostaniecie Państwo niezwłocznie poinformowani. W przypadku płatności "Przelewem bankowym" realizacja zamówienia odbywa się po zaksięgowaniu przelewu na koncie.